بعد از پیشرفت کردن ویروس کرونا یا همون کوید 19 وسایل بهداشتی و نظافت شخصی اهمیت زیادی پیدا می کنه که با خرید خودکار اسپری دار ضد کرونا Health Pen می تونی پیشگیری کنی. توی این دوره زمانی همه افراد باید همراه خودشون وسایل ضدعفونی کننده مثل اسپری الکلی و ماسک رو داشته باشیم که بتونیم توی هر زمان و مکانی خواستیم با اونها جلوی آلوده شدنمون رو بگیریم.

این خودکار اسپری ای به شما این امکان رو میده که هر کجا که خواستیم این خودکار آبی رو دربیاریم و با آپشن آب پاشش دستمون رو ضدعفونی کنیم، البته بگما از این قابلیتی که این خودکار داره می تونید استفاده های دیگه ایم داشته باشید مثلا به جای الکل میتونیم اون رو با عطر پر کنیم و هر زمان که خواستیم با این عطر خودمون رو خوشبو نگه داریم.

درباره خودکار ضد کرونایی بیشتر بدانید

بعد از خرید این محصول به جای یکی خودکار دوتا خودکار تحویل می گیرید که یا می تونید اون رو با یکی ست کنید و یا اینکه این مداد جوهری رو به عنوان یادگاری به یکی از دوستان یا آشنایانتون بدید که قطعا جدای از یادگاری ازش استفاده هم می کنه، در ضمن همراه این محصول به شما عطر و یا الکل داده نمیشه چون ممکنه توی مسیر ارسال باز بشه و خراب کاری ایجاد کنه پس این یکی با خودتون (هر کدومو دوست دارید تهیه کنید) و یه مساله دیگه اینه که این خودکار ها نوی قسمت نوکشون یه محل پلاستیکی داره که هم از دستتون سر نخوره و هم دستاتون عرق نکنه.

ویژگی های خودکار اسپری دار ضد کرونا Health Pen

ویژگی های خودکار اسپری دار Health PEN

  • با یک خرید دو تا خودکار گیرت میاد
  • هم می تونی بنویسی هم اسپری بزنی
  • محفظه خودکار قابل شارژ مجدد هست
  • خودکار گیره داره که می تونی به لباست بزنی