با خرید تفنگ حباب پاش BUBBLE GUN شما صاحب یه تفنگ 8 سوراخه میشید که می تونه صد ها حباب رو توی دقیقه به هوا پرتاب کنه، این اسلحه باتری خوره و نیاز به 3 باتری قلمی داره. جنس این اسباب بازی از پلاستیک غیرسمیه و همین جنس پلاستیک هم این تفنگ حباب پرتاب کن رو محکمش کرده و همینطور برای کودکان هم ضرری نداره.

بعد از سفارش اون رو خارج از خانه استفاده کنید چون حباب های زیادی رو به وجود میاره، طراحی این محصول جوریه که در کنار سرگرمی و خوش گذروندن بچه ها به افزایش قوه تخیل و خلاقیت بچه ها هم کمک می کنه و میتونه یکی از بهترین هدیه های عمر یه کودک سه سال به بالا باشه، بعضی از دوستان سوال می کردن که این اسلحه نشتی که نداره؟ دقیقا به خاطر همون ساختار محکم هیچ نشستی ای هم نخواهید داشت.

سرعت پخش کردن حباب بالاست و گیر هم نمی کنه، برای بچه ها کار باهاش خیلی راحته و اونها می تونن تفنگ Bubble Gun رو حتی با یه دست نگه دارن، رنگ حباب روشنه و بویی هم نداره البته بعد از خرید تفنگ حباب پاش BUBBLE GUN و تموم شدن مایع همراه محصول این اسلحه بلااستفاده نمیشه و خودتون می تونید با آب و صابون مایع اسلحه رو آماده کنید.

ویژگی های تفنگ حباب پاش BUBBLE GUN

  • با سه باطری کار می کنه (تهیه باطری با خودتونه)
  • ساخت خیلی زیاد و فوق العاده حباب
  • سبک وزنه و برای بچه ها مناسبه
  • مایع مناسب رو دریافت می کنید
  • مناسب بچه های سه سال به بالا
  • پخش کردن حبابش روتینیه

اسلحه حباب پرتاب کن چطوری استفاده میشه؟

اول سرپوش روی تفنگ رو بر میداریم که براش حکم ظرف و پایه تفنگ رو داره، مایع رو که یا از خود محصول دارید یا خودتون تهیه کردید رو توی اون میریزید و بعد از اون اسلحه رو داخل ظرف مایع می کنید، روی دستگیره تفنگ حبابی یه دکمه ای هست که وقتی فشارش بدید پروانه داخلش روشن میشه و حباب براتون درست می کنه.